شما هم یک پیکاوندید

خیلی خوش اومدید به پیکا

پیکا مثل جامعه ست ..بهتره بگیم یه خانواده بزرگ که رویای همه اهالی ش سلامتیه . اعضای این خانواده پیکاوندن… این وندی که به آخر پیکا اضافه شده یعنی اینجا مال شماست و کسایی که این خانواده رو می سازن اصلی ترین اهالی اون هستن.  پیکا به تنهایی هیچ کاری نمی تونه بکنه ، اما با مشارکت شما هر کاری انجام شدنیه. اهالی پیکا به سه بخش تقسیم میشن


										پیکاورز

بخش اول پیکاورزای شریف هستن

پیکاورزا همون کشاورزای شریف و باوجدان و امینی هستن که در کنار کسب روزی حلال و پرسود ، با دغدغه سلامتی خودشون، خانواده شون و البته جامعه ، اومدن و با پیکا دست همکاری دادن تا با نظارت عوامل پیکا و تجربه اونها محصولات سالم و با کیفیت تولید بشه . اگه به دنبال تولید محصول سالمید پس بفرمایید.

بخش دوم پیکایارها هستن

پیکایارها همونایی هستن که با تخصص و امکاناتشون به کمک پیکاورزها میان تا محصولات سالم به بهترین شکل ممکن تولید بشه و به دست مصرف کننده ها برسه.
اونا از طرح هیچ پیشنهاد ، راه حل یا کمکی برای تولید بهتر محصول سالم دریغ نمی کنن .اگه فکر می کنید می تونید توی این بخش به ما کمک کنید و به عنوان پیکایار ، ما رو همراهی کنید ، پس بفرمایید.

										پیکایار

										پیکافن

بخش سوم پیکافن هامون هستن

پیکافن ها طرفداران و خریداران واقعی پیکا هستن
همونایی که برای سلامت خودشون و خانواده شون ارزش قائلن.دنبال محصول سالم و بدون ضرر می گردن ، و البته می خوان با خریدای خوش قیمت و بهینه جیبشون هم حفظ بشه .پیکافن ها انگیزه ما برای تولید محصول سالم هستن . تا اونها از ما محصول سالم نخوان خط تولید ما هم با قوت و قدرت محصول تولید نمی کنه . اگر دنبال خرید محصول سالم و ایمنید ، پس بفرمایید.