maramname

مرام نامه پیکا


پیکا به عنوان بزرگترین زنجیره تامین محصولات کشاورزی گواهی شده در ایران که محصولات شناسنامه دار را به دست خریداران می رساند، متعهد است تا در چارچوب نقشه جامع سلامت کشور و در راستای برنامه پنجم توسعه با نگاه به سند چشم انداز و افق ۱۴۰۴ جمهوری اسلامی ایران ، نسبت به ارائه برنامه های سلامت در حوزه تولید محصولات کشاورزی ، گام بردارد . این مجموعه با گرد هم آوردن تولید کنندگان محصول ، تامین کنندگان سم و کود ، کلینیک های گیاه پزشکی و متصدیان حمل و نقل بار ، انبارداران و صاحبان سردخانه ها ،و فعالان بخش بسته بندی ، بستری فراهم کرده تا بدون رقابت با هیچ یک از این حوزه ها ، تولید محصول سالم و گواهی شده با کمترین هزینه در روندی ثابت و سالم صورت پذیرد.
در راستای تحقق و عمل به تعهدات ، این گام ها توسط مجموعه برداشته خواهد شد :
۱. کشاورزان پیکا

تنها کشاورزان شریفی اجازه ورود به این پلت فرم را خواهند داشت ، که نسبت به سلامت جامعه و محصولات کشاورزی دغدغه مند بوده و در راستای تولیدات سالم حاضر به همکاری تمام و کمال با مجموعه باشند .شایان ذکر است که کلیه این توافقات در قراردادهای فی مابین ذکر و به تایید خواهد رسید.

۲.مسیر علمی کشت

پیکا خود را در قبال سلامت جامعه ای که مصرف کننده محصولات کشاورزیست مسئول دانسته و با نظارت دقیق ، علمی و گام به گام ،تولید محصول را از مرحله تهیه بذر و کاشت آن ، تا مراقبتهای بیولوژیکی و مصرف سموم و آفت کشها براساس استانداردهای بین المللی زیر نظر داشته و این نظارت را به وسیله آزمایش ها و نمونه گیری های تصادفی تا محل عرضه محصول ادامه خواهد داد.

۳.کلینک های تایید شده

قرار پیکا همکاری با متخصصان و محققان متبحر، دغدغه مند و با تجربه ای ست که سلامت مردم اولویت اصلی کار و حرفه آنها بوده و کلیه این موارد در قراردادهای فی مابین مجموعه با کلینیک ها و متخصصان قید شده و به موافقت دو طرف رسیده است.

۴.حفاظت از محیط زیست

پیکا متعهد است تا با به کارگیری مدرن ترین روشهای روز کشاورزی دنیا در کنار به کارگیری متخصصان حرفه ای علم کشاورزی ، با بهره بردن از تجربیات کشاورزان با سابقه و نمونه کشوری ، حافظ خاک و مراقب منابع آبی استفاده شده در حوزه کشاورزی باشد تا با کمترین استفاده بیشترین بازدهی در حوزه تولید محصول گواهی شده انجام گیرد.

۵.محصول سلامت

مجموعه پیکا از ابتدای شکل گیری ایده تا امروز که بزرگترین تامین کننده و عرضه کننده محصولات گواهی شده در ایران می باشد دغدغه و هدفی جز سلامت محصولات کشاورزی تولید داخلی براساس استانداردهای سلامت روز دنیا نداشته است ، چون معتقد است سلامت محصولات کشاورزی ، سلامت خانواده و در نهایت سلامت جامعه ایرانی را در پی خواهد داشت.


										vission
چشم انداز پیکا
قرارمون اینه که پیکا در کسب‌‌‌‌ وکار کشاورزی ایران به راست‌گویی ، امانت‌داری و نوآوری شهرت پیدا کنه و به عنوان عیار سلامت و استاندارد محصولات کشاورزی شناخته بشه.

رسالت پیکا


باور ما در پیکا اینه که برای پیشرفت جامعه مون باید دست به دست هم بدیم. بنابراین برای کاهش مصرف آب ، جلوگیری از هدر رفت محصولات کشاورزی و تولید سالم اون با مردم یکی شدیم و از همکاری و حمایت همه افراد توی این زمینه استقبال می کنیم. ما به عنوان پلتفرم یکپارچه کسب‌وکار کشاورزی ایران(پیکا) تلاش می کنیم تمام اعضای پیکا برنده باشن تا با این روش رشد و توسعه محصولات پیکا رو فراهم کنیم. پیکا بیشتر از هر چیز و هر کسی در برابر همه کسایی مسئوله که محصولات و خدماتش رو استفاده می کنن.

پیکا بیشتر توجه خودش رو به توزیع محصول گواهی شده در بازارهای داخلی و ترویج کشت محصولات مزیت دار برای بازارهای بین‌المللی اختصاص داده و اون کاری که انجام می‌ده ،بدون استفاده از فن‌آوری روز و دانش‌بنیان امکان پذیر نیست و البته با در اختیار داشتن منابع انسانی دانش محور،مسئولیت پذیر ،اخلاقمدار و آموزش دیده هر کاری امکان پذیره. اون چیزی که موفقیت ما رو تضمین می کنه وجود تولیدکنندهای شریف و متعهدیه که تمام تلاششون رو صرف تولید محصول گواهی‌شده پیکا می کنن

خدمات پیکا

مشاوره

مدیریت

هماهنگی

تامین

حمایت و توزیع محصولات کشاورزی استاندارد و بدون مواد آلاینده